ANDARINE

SPIS TREŚCI:

 Opis

  


Andarine (S4) to związek chemiczny będący selektywnym modulatorem receptorów androgennych. Cechuje się silnym działaniem anabolicznym. Często porównywany jest do sterydów anabolicznych, a nawet stawiany na równi z nimi. Wywiera silny wpływ na rozwój masy i siły mięśniowej, zredukowany o efekty uboczne sterydów. 

 

 


Preparat Andarine wpływa na działanie receptorów androgenowych. Substancja dzięki swojemu mechanizmowi wykazuje silne działanie anaboliczne, jednocześnie ograniczając skutki uboczne takie jak wzrost estrogenu, wirylizacja czy trądzik posteroidowy.
Wiązanie i aktywację receptora androgenowego zmienia ekspresję genów i zwiększa syntezę białek, które ostatecznie buduje i chroni mięśnie. 

 

Pod kątem działania ochronnego i redukującego rozmiar prostaty, andarine zachowuje się równie skutecznie jak finasteryd, ale bez zjawiska zmniejszenia masy mięśni. Zjawisko to zachodzi najprawdopodobniej poprzez blokadę receptorów dihydrotesteronu w gruczole prostaty.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2098692/


 

 

W celach klinicznych Andarine został stworzony m. in. do niwelowania skutków łagodnego przerostu prostaty. Stosowanie S4 jest rozwiązaniem przynoszącym więcej korzyści niż sterydy anaboliczne. Potwierdzają to badania w wyniku których Andarine przewyższa pod kątem zwiększania siły mięśni i mineralizacji kości dihydrotestosteron.


 


Andarine ma bardzo ciekawe działanie pod kątem wyeksponowania mięśni. Sprawia że mięsień staje się „suchy”, bardziej pękaty a co za tym idzie jest bardziej widoczny. Bardzo dużo opinii mówi o zjawisku utwardzenia, ubicia mięśnia podczas przyjmowania S-4. Jest idealnym środkiem składowym do utraty tkanki tłuszczowej. Nie jest obce wspomaganie mineralizacji kości i wzmacnianie tkanek miękkich.


 


S4 w zbyt dużych dawkach może wywoływać zaburzenia w pracy receptorów androgenowych znajdujących się w gałkach ocznych. Skutkuje to gorszą widocznością po zmroku oraz zażółceniem pola wizji. Skutki te są czasowe i mijają po zmniejszeniu dawki w przeciągu kilkudziesięciu godzin.  Aby uniknąć takich negatywnych działań stosuje się Andarine w odstępach tj.: 5 dni suplementacji i 2 dni przerwy.

 

 


Andarine posiada krótki okres półtrwania 2,6-5,3 godziny.
Dzienna dawka wynosi 40-75 mg, gdzie bezpieczną wartością, niepowodującą zaburzeń wzroku jest 50 mg. Dawkę dzienną należy podzielić na kilka mniejszych (2-4) skąd 1-2 powinny być przyjmowane okołotreningowo.
W celu ograniczenia wystąpienia zażółcenia obrazu, można stosować preparat systemem 1 dzień ON, 1 dzień OFF lub 5 dni w tyg ON i 2 dni przerwy. 

 

 

 

  • Zwiększanie masy mięśniowej: Andarine + LGD (50-75 mg + 10 mg)
  • Rekompozycja: Andarine + Ostarine ( 50 mg + 20 mg)
  • Redukcja tkanki tłuszczowej: Andarine + Cardarine (50 mg + 20 mg)

 

 

 

 

Dodaj komentarz
Musisz uzupełnić prawidłowo wszystkie wymagane pola!
Komentarz*
pole wymagane
Podpis*
pole wymagane
E-mail*
pole wymagane
Twój adres email nie zostanie opublikowany.
www
 
OPUBLIKUJ KOMENTARZ
Komentarz został dodany powyżej!
SARMPEDIA POLECA:
Wszystkie produkty kupisz na:
Muscle Zone
 
Przejdź do sklepu
Copyright © 2016 SARMPEDIA.PL
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione!

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij