Artykuły

Hades's Hegemony

 

Nie milkną echa po spektakularnym wejściu w rynek produktów typu SARM, nowej firmy pod szyldem Hades’s Hegemony. Pojawia się mnóstwo pogłosek na temat wątpliwości składu, firma postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i udostępnić badania składu swoich suplementów!

 

Podobnie jak sklepy sprzedające produkty firmy Hades’s Hegemony, otrzymywaliśmy mnóstwo zapytań o wyniki badań, opinie czy dostępność środków. Teraz mamy pewność!

 

SARM z Hades’s Hegemony mają w składzie to, co deklaruje etykieta! I to w 99,3-99,5% !!!


Na oficjalnej stronie producenta przedstawiono badania:

 Ostarine

 SARM LGD

 SARM MK

 

Badania są jednoznaczne – te produkty zawierają czysty produkt, bez jakichkolwiek dosypek!

 

Dodatkowo na dokumentach widnieje cena odnośnie przebadania jednej substancji, na bagatela 1200$ 

 

Co tu dużo mówić, proszę zobaczyć wszystko na własne oczy: www.hadesshegemony.com/research

 

Producent deklaruje że wiarygodność badań można potwierdzić w samym laboratorium, co więcej jest to jedyne laboratorium na świecie, które jest w stanie przebadać substancje SARM!

 

Hades’s Hegemony dzięki tym zabiegom wyrasta na lidera w tej kategorii produktów, dotąd żaden producent nie udostępnił takich badań!

 

 

SARMPEDIA POLECA:
Wszystkie produkty kupisz na:
Muscle Zone
 
Przejdź do sklepu
Copyright © 2016 SARMPEDIA.PL
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione!

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij