LGD-4033

SPIS TREŚCI:

 Opis

  


​LGD-4033 (Ligandrol) to SARM, który wiąże się z receptorem androgenicznym wysokim powinowactwem. Powinowactwo, jest to zdolność do związania leku z receptorem, im wyższe tym łatwiej się wiąże a skuteczna dawka jest mniejsza. Ligandrol został opracowany do walki ze skutkami osteoporozy oraz czynnikami wyniszczającymi.

 

 


LGD-4033 wykazuje działanie anaboliczne w mięśniach, antyresorpcyjne (blokujące wchłanianie minerałów z kości) i anaboliczną aktywacje mineralizacji kości. Aktywność wpływająca na anabolizm mięśni nie wykazuje wpływu na prostatę i gruczoły łojowe. Podczas badań klinicznych ligandrol cechował się najsilniejszą zdolnością do budowy masy mięśniowej, największą z wszystkich SARM dostępnych na rynku. Prowadzi do szybko zauważalnej utraty zbędnej tkanki tłuszczowej, pozwalając na maksymalne uwypuklenie muskularnej sylwetki. 


 

 

Ligandrol został stworzony do leczenia chorób wyniszczących mięśnie. Najczęściej mają one ostry i przewlekły stan, a także do leczenia nowotworów i chorób związanych z utratą masy mięśniowej. Analogicznie do sterydów anabolicznych, LGD-4033 miał służyć zastosowaniom medycznym, w celu zapobiegania utraty masy mięśniowej.


 


LGD-4033 jest przeznaczony do przyjmowania w formie doustnej, dzięki czemu stanowi doskonałą alternatywę dla podawanych często iniekcyjnie środków anaboliczno-androgennych. Wysoki współczynnik anaboliczny stawia go nawet na równi z niektórymi anabolikami. Silny wpływ na budowę masy mięśniowej pozwoliłbym stać się LGD-4033 najbardziej pożądanym SARM.


 


​Ligandrol uznawany jest za związek dobrze tolerowany i bezpieczny nawet w porcji 22 mg/dzień (z punktu widzenia krótkiego okresu stosowania). Za dawki wystarczające do wywołania pożądanych efektów uważa się 4-5 mg dziennie spożywane w czasie kilku tygodni. W trakcie jego przyjmowania nie dochodzi do zmian stężeń hormonu luteinizującego (LH) i hormonu folikulotropowego (FSH). Ewentualny spadek poziomu testosteronu jest chwilowy i powraca do wartości wyjściowej po jego odstawieniu. Nie zauważa się negatywnego oddziaływania na hematokryt, ciśnienie krwi oraz pracę serca rejestrowaną przy pomocy EKG. Możliwy jest przejściowy spadek ilości cholesterolu HDL. 

źrodło badań: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4111291/ 

 

 


LGD-4033 posiada 24-36 godzinny okres półtrwania, dzięki czemu zażywanie kolejnych porcji nie jest uciążliwe. Zażywamy je codziennie w następujących ilościach:

  • 4-5 mg podstawowa skuteczna dawka
  • 8-10 mg dawka podwyższająca skuteczność ale nie powinna być stosowana od początku cyklu
  • znane są również dawki rzędu 15-20 mg, jednak nie powinny być one stosowane przez osoby zaczynające przygody z SARM

 

 

  • Zwiększanie masy mięśniowej: LGD + Ostarine (5-10 mg + 20 mg)
  • Redukcja tkanki tłuszczowej: LGD + Andarine S4 / Cardarine (5 mg + 50mg / 20 mg)
  • Używanie jako dodatek do anabolików: LGD  (5-10 mg)
  • Zastosowanie między cyklami SAA: LGD (10 mg)

 

 


 

Komentarze odwiedzających
com
 
Jarek napisał(a):
listopad 15, 2017 11:17
Odpowiedz
Czy jest sens polaczyc razem LGD+Osta+MK-677- zwiekszenie masy miesniowej?
com
 
Janusz napisał(a):
marzec 21, 2018 08:35
Odpowiedz
Tak. Najlepiej kupi? te suple na www.suple.us
Dodaj komentarz
Musisz uzupełnić prawidłowo wszystkie wymagane pola!
Komentarz*
pole wymagane
Podpis*
pole wymagane
E-mail*
pole wymagane
Twój adres email nie zostanie opublikowany.
www
 
OPUBLIKUJ KOMENTARZ
Komentarz został dodany powyżej!
SARMPEDIA POLECA:
Wszystkie produkty kupisz na:
Muscle Zone
 
Przejdź do sklepu
Copyright © 2016 SARMPEDIA.PL
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione!

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij