SR9009

SPIS TREŚCI:

 Opis

  


SR9009 (stenabolic) jest syntetycznym związkiem aktywującym α i β receptory REV-ERB, który jest przyjmowany doustnie. Jest to bardzo wyjątkowy związek, który ingeruje w ekspresję genów uczestniczących w metabolizmie lipidów oraz glukozy. Oznacza to, że wiąże się z białkami SR i sprawia, że są bardziej aktywne.

 

W rezultacie, użytkownik dozna wielu pozytywnych działań, takich jak zwiększenie utraty tkanki tłuszczowej, zwiększoną wytrzymałość i wiele innych korzyści zdrowotnych. Co ciekawe, jest to jedno z nowszych osiągnięć w farmakologii, a dzięki wprowadzeniu na rynek suplementacyjny zyskuje coraz większą popularność wśród sportowców z całego świata. 

 

 


Stenabolic jest aktywatorem receptora Rev-Erb-alfa. Receptor ten należy do grupy receptorów steroidowych. Receptory te oddziałują na wytwarzanie męskich hormonów płciowych – androgenów, czyli chociażby dobrze wszystkim znany testosteron oraz jego naturalne i syntetyczne pochodne np. DHT.

Stymulując białko Ap-Erb, SR9009 ma możliwość znacznie wpływać na wiele mechanizmów regulacyjnych w organizmie człowieka. Na przykład, może to mieć wpływ na metabolizm lipidów i glukozy, komórki tłuszczowe jak również makrofagi.


 

 

Suplementacja SR9009 pozwala zredukować otyłość, zmniejszyć ryzyko wystąpienia zespołu metabolicznego oraz cukrzycy typu2. Ponadto stenabolic wykazuje wpływ na zmianę metabolizmu pozwalający nawet w trakcie spoczynku zwiększyć wydatek energetyczny o 5%! Po zaakceptowaniu przez koncerny medyczne i uzyskaniu pomyślnych wyników testów klinicznych, mógłby zostać włączony do obrotu jako lek na otyłość.


 


Bardzo korzystnym efektem działania tego środka jest zużywanie energii przyjmowanej z pożywienia. Dzięki czemu nadmiar kalorii nie odkłada się w postaci tkanki tłuszczowej. Dzięki temu stenabolic pozwoli użytkownikowi stracić tłuszcz i drastycznie zwiększyć wytrzymałość, z których oba są bardzo pożądane dla sportowców.


 


SR9009 w pierwszych fazach testów nie wykazywał żadnych szkodliwych wpływów na organizmy.

 

 


Optymalne dawki znajdują się w zakresie od 20 do 40 miligramów dziennie.
Stenabolic ma jednak jedną wadę – ze względu na bardzo krótki okres półtrwania, trzeba będzie spożywać go przez cały dzień dla najlepszego bilansu substancji czynnej w organizmie. Dlatego też najlepiej jest użyć stenabolic co 2-4 godzin, w zależności od dokładnej dawki. Na przykład, gdy dawka dzienna wynosi 40 mg, można wziąć 20 miligramów co 4 godziny.


 

 

  • Wzrost wytrzymałości: SR9009 + Cardarine (20 mg + 20 mg)
  • Utrata tkanki tłuszczowej: SR9009 + Cardarine + Andarine ( 30 mg + 20 mg + 75 mg)
  • Przyrost czystej masy mięśniowej: SR9009 + Cardarine + LGD ( 30 mg + 20 mg + 10 mg)

 

 

Komentarze odwiedzających
com
 
emma napisał(a):
grudzień 18, 2017 05:05
Odpowiedz
Hello, our company TCS Group has been manufacturing and exporting API for many years in China. All products are offered with high quality and pretty competitive price. Here are some items as your reference: Andarine(S4), Ostarine, GW1516, MK-677, YK-11, RAD-140, LGD-4033, SR9009 Dutasteride, Finasteride, Oxandrolone, Testosterone, Sustanon, Exemestane Winstrol, Trenbolone, Primobolan, Masteron,Deca,Equipose, T3, T4 Acetyl Hexapeptide-3,Palmitoyl Pentapeptide,Lipopeptide,Alarelin,Bivalirudin Buserelin,Exenatide,Enfuvirtide,Linaclotide,Lanreotide,Oxytocin,Pramlintide,Triptorelin Any demands or questions, please do not hesitate to contact me. Best regards, Emma Li Your Health is our pursuit! TCS Industry Limited Add: Floor 9, 3#, TongJing Commercial Plaza,TongJing Rd. Suzhou City,Jiangsu 215007, CHINA TEL: +86-512-85551896 FAX: +86-512-82177481 Skype: emmali87 Cellphone/Whatsapp: +86-15051770250 Email: emma@tcsindustry.biz
Dodaj komentarz
Musisz uzupełnić prawidłowo wszystkie wymagane pola!
Komentarz*
pole wymagane
Podpis*
pole wymagane
E-mail*
pole wymagane
Twój adres email nie zostanie opublikowany.
www
 
OPUBLIKUJ KOMENTARZ
Komentarz został dodany powyżej!
SARMPEDIA POLECA:
Wszystkie produkty kupisz na:
Muscle Zone
 
Przejdź do sklepu
Copyright © 2016 SARMPEDIA.PL
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione!

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij